DEĞİŞİM VE İADE


İade ve Değişim Bilgileri

Web sitemizden satın aldığınız ürün ya da ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 15 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. 


İade ve Değişim Şartları

 •          Ürün ya da ürünlerin iade/değişim sürecinin başlayabilmesi için, faturanın arka kısmına iade/değişim talep ediyorum yazmanız yeterlidir.
 •          İade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürün ya da ürünler, eksiksiz doldurduğunuz iade/değişim formu ile birlikte gönderilmelidir.
 •          İade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünün kullanılmamış, ürün ve ürün ambalajının hasar görmemiş olması, ambalaj içinden
           çıkan tüm aparatların (poşet, iğne, bilgi kartı, etiket ve aparatları vs.) eksiksiz ve sağlam olarak tarafımıza geri gönderilmesi
           gerekmektedir.
 •          Hijyenik nedenlerden dolayı iç giyim külot, boxer, slip, string vb. alt grup ürünlerin iade veya değişimleri yapılamamaktadır.
 •          Mayo, bikini gibi ürünlerde iade veya değişim yapılabilmesi için hijyen bantlarının çıkarılmamış olması gerekmektedir.
 •          Kampanyadan faydalanarak oluşturulan siparişlerde, iade ücretleri sistem tarafından kesintiye uğrayabilir.
 •          Değişim hakkı bir kere ile sınırlıdır.
 •          Kargo ücreti iade edilmez.
 •          K.K.T.C.'den verilen siparişlerin iadesi yapılamamaktadır, sipariş tutarı müşterinin talebi üzerine hediye çekine dönüştürebilinir.
           iade kargo ücreti müşteriye ait olup firmamız her hangi bir ücret ödememektedir.Yukarıdaki şartlara uymayan ürün/ürünlerin değişim veya iadesi kabul edilmeyecektir.

İade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünleri Aras Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Diğer kargo şirketleriyle göndereceğiniz ürünlerin kargo masrafı size aittir.

Web sitemizden alınan ürünlerin iadesi ya da değişimi mağazalardan yapılamamaktadır.

Değişimler stoklarımız dahilinde gerçekleşmektedir. Değişim işlemini yalnızca 1 defa gerçekleştirebilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz ürünün stoklarımızda bulunmaması durumunda ürünü iade edebilir ve başka ürün için yeni sipariş oluşturabilirsiniz.

İade veya değişim işleminiz sonuçlandığında size e-mail ile detaylı bilgi verilecektir.

Çalışma Saatleri:
Pazartesi    09:00-18:30
Salı              09:00-18:30
Çarşamba  09:00-18:30
Perşembe  09:00-18:30
Cuma          09:00-18:30
Cumartesi  Kapalı
Pazar           Kapalı

Ürün İade ve Değişim Adresi
Çiçek İç Giyim Tic. ve San. A.Ş.
Talatpaşa Cad. Özgür İş Merkezi
No: 86 Kat: 6  PK: 34410
Gültepe / İstanbul

Önemli Bilgi: Aras Kargo firmasına 716605451111 cari kodu ile teslim etmenizi ve çıkan adresi kontrol etmenizi rica ederiz.

Telefon: 0 212 279 96 66
Fax: 0 212 279 98 52
e-mail: info@brandys.com.tr


İade İşlemlerinde Ücret Geri Ödemeleri
İade etmek istediğiniz ürün tarafımıza ulaştıktan ve iadeniz onaylandıktan sonra alışveriş tutarınız kredi kartınıza ya da hesabınıza 1-5 iş günü içerisinde iade edilir. İade tutarının hesabınıza yansıması bankaya göre değişiklik göstermektedir. Çiçek İç Giyim'in bu sürece müdahale etme hakkı yoktur.