{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

CLUB BRANDY’S Üyelerine Özel İndirimler ve Para Puan Kazanma Fırsatı Sunar!

Markalar dünyasındaki en yeni trendleri, stil önerilerini ve hep en çok beğendiğiniz dünya moda trendlerini size beklediğiniz fırsatlarla getirdik. Club Brandy’s ayrıcalıklarını keşfetmeye başlayın!

Club Brandy’s Nedir?

Brandys, Mendo's, Emporio Armani, EA7 ve Calvin Klein ile artık modayı size özel avantajlar ve sürprizlerle yaşamaya başlayacaksınız! Dünyaca unlu moda markalarının yeni sezon ve en trend koleksiyonları size özel avantajlar ve sürprizlerle daha yakınınızda! Club Brandy's, alışveriş alışkanlıklarınızı göz önünde bulundurarak size ozel indirimler, puan fırsatları ve sürprizlerle dolu bır dünya sunuyor. Club Brandy's üyeleri, alışveiş sepet tutarlarına göre özel indirimler kazanıyor, alışveriş yaptıkça para puan biriktirip sonraki alışverişlerinde kullanıyor.

Club Brandy’s Kuralları

Brandys, Mendo's, Emporio Armani İstanbul İstinye Park, EA7 Emporio Armani İstanbul İstinye Park, EA7 Emporio Armani İstanbul Akasya AVM, EA7 Emporio Armani İstinye Aqua Florya ve EA7 Emporio Armani Ankara Kentpark, Calvin Klein İstanbul İstinye Park, Calvin Klein Ankara Cepa AVM, Calvin Klein İzmir Forum Bornova mağazalarında gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde, alışveriş tutarınız kadar puan kazanırsınız. Mağazalarda belirlenen alışveriş sepet tutarı ve üzerindeki alışverişlerinizde özel indirim hakkınız bulunmaktadır. İndirim oranını değiştirme ve iptal etme hakkı Club Brandys'de saklıdır. Alışveriş tutarınız üzerinden para puan hesabınıza yuklenir. Değişim işlemlerinizde puan kullanılamaz. Mendo's, Brandys, EA7 Emporio Armani ve Calvin Klein İstanbul İstinye Park, Calvin Klein Ankara Cepa AVM, Calvin Klein İzmir Forum Bornova mağazalarında %3 para puan, Emporio Armani Istınbul İstinye Park mağazasında %2 para puan kazanılır. Biriktirdiğiniz para puanlar alışverişlerinizde kullanılır.