{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
x
BRANDY'S
Mobil Uygulamada Aç

Güvenlik

Brandys.com.tr ve Ziyaretçiler Arasındaki Bilgi/Haberleşme Güvenliği

Brandys.com.tr sipariş bölümlerinde site ile ziyaretçi arasındaki olan tüm haberleşmeler 128 bit SSL güvenlik standartında gerçekleşmektedir.

Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara ulaştığınızda internet tarayıcınızın sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır. Sitemizde bu koruma tekniği uluslararası güvenlik firması AlphaSLL tarafından sağlanmaktadır.


Brandys.com.tr ve Banka Arasındaki Haberleşme Güvenliği

Verified by Visa ve MasterCard SecureCode logoları bulunan sanal işyerlerinden yapılan online alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır. Brandys.com.tr'de bu güvence ile sizlere hizmetini sunar.

Kredi kartı bilgilerinin Brandys.com.tr'den bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, banka'nın sunduğu maksimum kalitede güvenlik ile gerçekleşmektedir.

Söz konusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak Brandys.com.tr'da kullanılmaktadır.


Brandys.com.tr ve Ziyaretçiler arasındaki Bilgi Tedariği

Brandys.com.tr, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Brandys.com.tr toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında sadece brandys.com.tr bünyesinde kullanılmaktadır.

Brandys.com.tr, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.