{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
x
BRANDY'S
Mobil Uygulamada Aç

Hakkımızda

En yeni trendleri, stil önerilerini ve hep en çok beğendiğiniz dünya moda trendlerini sunan Brandy’s online mağazası www.brandys.com.tr dünyaca ünlü markaları %100 orijinal ürün garantisi ve Brandy’s garantisi ile sizinle buluşturuyor.


Türkiye’de 1997 yılından itibaren birbirinden prestijli dünya marka mixini genişleterek bir Çiçek İç Giyim markası olan Brandy’s;Calvin Klein, Emporio Armani, EA7 Emporio Armani, Guess, Armani Exchange, Stamati's, Versace Jeans, DKNY, Gottex, Maryan Mehlhorn, Aqua Bendita, Luna di Seta, ve daha birçok dünya markasının satışını gerçekleştirmektedir.Bugün Brandy’s; İstanbul, İzmir, Ankara ve İstanbul Havaalanı mağazaları dahil 20'yi aşkın ayrı mağazayı çatısı altında hizmet verirken, www.brandys.com.tr online satış kanalıyla tüm Türkiye’ye ulaşmaktadır.


 Neden brandys.com.tr?


Dünyaca ünlü moda markalarının yeni sezon ve en trend koleksiyonları %100 orijinal ürün garantisi, güvenli alışveriş ve hızlı kargo ile her an yanınızda. 


Çiçek İç Giyim Hakkında: Brandy’s, Mendo’s, Emporio Armani İstinye Park ve Emporio Armani İstanbul Dış Hatlar Havaalanı, EA7 Emporio Armani, ve Calvin Klein İstanbul İstinye Park, Ankara Kent Park veİzmir Point Bornova mağazalarıyla perakende sektöründe hizmet vermektedir. Tüm mağazaların adres bilgilerini incelemek için tıklayın